icon
55 / 260
avatar

...tuto mame aj my... 🙂

12. okt 2011
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

vyzerá byť veľmi dobre

30. okt 2011
avatar

Toto je tiež super! 🙂

26. máj 2012
avatar

odkiaľ sa dá zohnať?

4. júl 2012
avatar

@sissi33 @lolllka Kočky, čo to je prosím za vaničku?

5. júl 2012
avatar

@ijanka27 ..ahoj, je to rozkladacia vanicka, je z plastu, je velmi prakticka, ked ju zlozis tak ti nezabera vea miesta....a potom ju mozes pouzivat ako aj bazenik.. )

6. júl 2012
avatar

@lolllka A vedela by si mi prosím poradiť, kde sa dá zohnať, alebo značku? Ďakujem krásne 🙂

6. júl 2012
avatar

@lolllka aj ja prosim o typ, kde by som ju mohla zoznat. vdaka 🙂

14. sep 2012
avatar

@veronm ....v obchode brendn BA.. 🙂

14. sep 2012