icon
avatar
sissi33
17. sep 2011

Kociky,postielky ,vanicky...

avatar

nemaju chybu vsetky bi som prijala jeeeeeeeej

18. sep 2011
avatar

tie kočíky sú úžasné 🙂

19. sep 2011
avatar

chcela by si inglesinu? všetko ten štýl kočíkov

1. okt 2011
avatar
sissi33
autor

@kattarinab ano podla mna je to jedinecny kvalitny kocik hlavne tie kolesa da sa nanom hyngat a kolesa neutekaju doprava a dolava ale ide rovno a dietatko nezmokne lebo je hlboko ukryte ma priestor nato aby sa mohlo otocit a tak 🙂

1. okt 2011
avatar
Autor komentár zmazal
avatar
Autor komentár zmazal
avatar
Autor komentár zmazal
avatar
Autor komentár zmazal
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

to ako sa pridavaju taketo stiahnute foto?aj ja by som chcela pridat to co sa mi lubi

21. dec 2011
avatar

tie kociky aj postielky nemaju chybu, mam dojem ze uz aj viem co chcem 🙂

23. dec 2011
avatar
sissi33
autor

@lucyferia to som rada ze si nasla nieco co ta inspirovalo 🙂

23. dec 2011
avatar

No to je nadhera a kolko stoji taky kocik by som sa chcela opitat

27. dec 2011
avatar

Ja mam Inglesinu clasic na velkych kolesach a ma 14 rokov.Nikdy by som ju nepredala.Je jedinecna,vyborne sa kocikuje,len ma jednu chybu,rozkladanie a skladanie je komplikovane.Chce to dva kociky,jeden na paradu a druhy na cestovanie do auta.Ale inak ho zboznujem,je to moja srdcovka.Uz sa v nej vyvozilo 5 babatiek ,no stale je krasnyJana

17. jan 2012
avatar

uzasne veci tu mas 🙂

3. apr 2012
avatar

musím povedať, že si sem pridala naozaj krásne veci...

12. jún 2012
avatar

naaaaadherne veci si sem pridala...vdaka tymto fotografiam sa uz neviem dockat toho svojho krpca 🙂

10. aug 2012
avatar

nadhera🙂

21. okt 2012
avatar

Suprové,ja chcem všetko a aj ďalšie bábanko.........

4. nov 2013