
8 / 260
Aj my máme, spokojná som.:.-)
3. jún 2012
aj my sme mali, super to bolo
8. jún 2012
Tohle bych potřebovala...na další dítě pořídíme...od narození bojujeme s postýlkou, Malá spí s námi v posteli a takhle by aspoň spala u sebe, ale přesto s námi 🙂
11. jún 2012
13. dec 2012
takto to asi aj my spravíme 🙂