
119 / 260
Uzasne, dalo by sa to niekde zohnat?
20. dec 2011
ja mám túto istú postieľku, ale v bielom prevedení a možem povedať že je dosť veľká a bábätko tam može spinkať v pohode aj do pol roka 🙂
22. okt 2012

Uzasne, dalo by sa to niekde zohnat?
ja mám túto istú postieľku, ale v bielom prevedení a možem povedať že je dosť veľká a bábätko tam može spinkať v pohode aj do pol roka 🙂
ta je nadherna, taku by som chcela 🙂)))