
10 / 260
Inglesina Classica,nase zihadlo..ale v odtieni Vernice,nastastie este s 2 tenkymi pasikmi..🙂
18. dec 2011
mna by zaujimalo ci sa toto da naskladat do auta lebo ju urcite chceme 🙂 :-/
21. dec 2011
sportovu poznam ale ako sa da zlozit podvozok a hlboka cast 🙂
21. dec 2011
dneska som ho prave v obchode pozerala. Je uzasny,..
23. dec 2011
hehe..aka zaclonka 🙂
27. máj 2012
kraaasny,naozaj...
3. jún 2012
hneď by som ho brala 🙂
13. jún 2012
aj ja taky chceeeem
14. sep 2012
úplné retro, ale krásny 🙂
22. okt 2012
presna takyto mala danielka este aj vzorka
6. apr 2013
@preshibana co to stoji take zihadlo 🙂
7. nov 2013
@rusinka1989 konstatacia,ci otazka? 🙂 Myslim,ze majitelky mi daju za pravdu,ze sice nie malo,ale kvalita je primerana cene 🙂 a aj ju mozno prevysuje...
7. nov 2013
to bola otazocka 🙂 lebo manzelovi sa paci ten trojfarebny 😀
8. nov 2013
aj ja chceeem 🙂