icon
10 / 260
avatar

aj ja chceeem 🙂

2. nov 2011
avatar

Inglesina Classica,nase zihadlo..ale v odtieni Vernice,nastastie este s 2 tenkymi pasikmi..🙂

18. dec 2011
avatar

mna by zaujimalo ci sa toto da naskladat do auta lebo ju urcite chceme 🙂 :-/

21. dec 2011
avatar
sissi33
autor

@ivka_alex pozri cely album mam tu aj sportovu cast tohto kocika 🙂

21. dec 2011
avatar

sportovu poznam ale ako sa da zlozit podvozok a hlboka cast 🙂

21. dec 2011
avatar

dneska som ho prave v obchode pozerala. Je uzasny,..

23. dec 2011
avatar

hehe..aka zaclonka 🙂

27. máj 2012
avatar

kraaasny,naozaj...

3. jún 2012
avatar

hneď by som ho brala 🙂

13. jún 2012
avatar

aj ja taky chceeeem

14. sep 2012
avatar

úplné retro, ale krásny 🙂

22. okt 2012
avatar

presna takyto mala danielka este aj vzorka

6. apr 2013
avatar

@preshibana co to stoji take zihadlo 🙂

7. nov 2013
avatar

@rusinka1989 konstatacia,ci otazka? 🙂 Myslim,ze majitelky mi daju za pravdu,ze sice nie malo,ale kvalita je primerana cene 🙂 a aj ju mozno prevysuje...

7. nov 2013
avatar

to bola otazocka 🙂 lebo manzelovi sa paci ten trojfarebny 😀

8. nov 2013