icon
17 / 260
avatar

elegantný, ale cierny nie. dieta ma mat veselé farby. mne to príde ako pohrebáčik. sorry, je pekný ale inú farbu. ale je to len môj názor.

14. jún 2012
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
sissi33
autor

@dadulak to je tmavomodra 🙂

14. jún 2012
avatar

ok, tak prepac. zle som videla -🙂))

15. jún 2012
avatar

no ale v tomto musí byť teplo ☹ Krásny je, ale dieťa v kočíku v takejto farbe v lete ........hmm. asi 300 stupňou tam musí byť ☹((

31. júl 2012