icon
2 / 101
focaccia
avatar

kraasna pizza, ci osuch? prosim si recept 🙂

15. okt 2012
avatar

aj tento receptik poprosim .. diky

15. okt 2012
avatar

Aj ja si prosím recept.Ďakujem.

15. okt 2012
avatar

toto chcem aj jaa ...a nejaké talianske receptíky by som brala 😵

15. okt 2012
avatar

ja tiez 😀
@nikimel

15. okt 2012
avatar

aj ja si prosiiiiim! recept 😀

15. okt 2012
avatar

prosím receptík.Díky

15. okt 2012
avatar
sissi33
autor

@petuska0206
@adapa
@nikimel
@jansticka
recept na foccaciu

600g vody
600g hladkej muky
200g zemiakov
7g sol
4g cukor
25g kvasnic
postup
na kocky nakrajane zemiaky dame uvaryt ked su uz mäkké tak nechame vychladit vo vode potom spolu zmixujeme pridame kvasnice cukor a muku a zacneme spracovavat nechame kysnut v teple 2 hodiny potom zoberieme velky plech cesto potrieme olivovym olejom a cesto vlejeme nan potom rukami namocenymi do oleja rozotrieme po dlzke plechu
a prstami narobyme take dierky do cesta nechame odpocivat asi hodinku a nakoniec pecieme na 200c 25-30 minut

15. okt 2012
avatar
sissi33
autor

@jansticka
@lubenka01
pozri recept 🙂

15. okt 2012
avatar

a navrchu je čo??? ďakujem 🙂

15. okt 2012
avatar
sissi33
autor

@mv1 parmezan ale mozu sa dat aj olivy alebo cherry paradajky 🙂

15. okt 2012
avatar
sissi33
autor

@mv1 a rozmarin

15. okt 2012
avatar

mnam som hladna😀

15. okt 2012
avatar

Ty kokooooos, jaká som hladná?! Ta toto Ty robíš? Si načasovala čaja!!!!😀

15. okt 2012
avatar

@sissi33 to je ten taliansky chlebik ?

16. okt 2012
avatar
sissi33
autor

@dai nie to je ako osuch 🙂

16. okt 2012
avatar

@dai taliansky chlebík je ciabatta. A toto si otvorím, keď nemôžem piecť, tiež som dobrá 😀

17. okt 2012
avatar

och mnam!!!

22. mar 2013
avatar

wow toto určite skúsim milujem taliansko aj ich kuchyňu každý rok sa tam radi vraciame je to ako môj druhý domov v minulom živote som bola asi odtiaľ z juhu :o)

3. máj 2013
avatar

a je to suche alebo stavnate a moze sa dat navrch aj slanina ?

28. okt 2015