icon
60 / 101
tortino al cioccolato
avatar

To vyzera super 🙂 .... Vlastne ako všetky tvoje recepty 🙂

11. apr 2013
avatar

mnaaaaam 🙂 mozem poprosit recept??? 🙂 dakujem 🙂

11. apr 2013
avatar

mnaaaaam!!!! Toto som minule jedla a vnutri bola chilli cokolada 🙂

11. apr 2013
avatar
sissi33
autor

@nikasyk
recept
• 120 gr. tmavej čokolády
• 80 gr. masla
• 80 gr. cukor
• 20 gr. múka
• 2 vajcia
postup
nakrajajte cokoladu na male kusky a dajte nad parou roztopit pridajte maslo a cukor v druhej miske s vydlickou roztrepeme vajicka ked nam krem s cokolady trochu vychladol pridame vajicka a nakoniec cez sitko muku pripravime si formicky podobne ako na mufin a vymastime ich maslom a kakaom a vlejeme cesto pecieme na 180c na 12 az 22 minut treba sledovat zalezi aby z vnutra zostal tekuty a vrch upeceny 🙂

11. apr 2013
avatar

@sisi33 ako to sleduješ pichneš šparatkom?

11. apr 2013
avatar
sissi33
autor

@cukriiicek ano treba to odsledovat aby stred bol v strede tekuty .-)

11. apr 2013
avatar

@sissi33 koľko výjde tých koláčikov z tejto dávky?úžasne vyzerajú)))

12. apr 2013
avatar
sissi33
autor

@ika30 8 kusov zalezi od velkosti formy

12. apr 2013
avatar

@sissi33 dakujem vyskúšam, ja robím čokoládové suflé, ale ide tam viac čokolády aj masla...)

12. apr 2013
avatar

@ika30 ako robis to sufle pls? mozes mi poslat receptik? diky

2. máj 2013
avatar
sissi33
autor

@zuska_29 hore je napisany 🙂

2. máj 2013
avatar

@sissi33 ano ano, vsimla som si, uz mam tento otestovany, je vyborny, len som chcela od @ika30 lebo ona pise, ze robi nieco kde ide viac cokolady..... ale kazdopadne dnes v tvojom albume hladam inspiraciu na zajtrajsi obed a zapeceny baklazan je uplne genialny, najviac milujem! dakujem za tento album!

2. máj 2013
avatar
sissi33
autor

@zuska_29 ja som si az teraz vsimla ze to si ika30 pisala

2. máj 2013
avatar

mnam mnam mnam aj ja chcem taký

31. júl 2013
avatar

aka muka tam ide?

3. nov 2013
avatar
sissi33
autor

@teja26 hladka

3. nov 2013