
13 / 86
goro biely pes
jeeeej..tak pri tomto som sa aj ja naplakala..🙂
8. aug 2012
pekný film-tiež som sa niečo naplakala.🙂
11. aug 2012
oh boze.. ako mi to pripomina detstvo.. a revala som strasne..
17. aug 2012
pridávam sa do klubu - tiež som neskutočne plakala....
16. máj 2013
juuuj ale som sa naplakala 🙂