icon
13 / 86
goro biely pes
avatar

juuuj ale som sa naplakala 🙂

7. aug 2012
avatar

jeeeej..tak pri tomto som sa aj ja naplakala..🙂

8. aug 2012
avatar

pekný film-tiež som sa niečo naplakala.🙂

11. aug 2012
avatar

oh boze.. ako mi to pripomina detstvo.. a revala som strasne..

17. aug 2012
avatar

pridávam sa do klubu - tiež som neskutočne plakala....

16. máj 2013