
2 / 86
nils holgersson
@veverina baby a takto sa aj volala ta rozpravka???
7. aug 2012
sissi33
autor@matriarcha ano ja som ju tak nasla na you tube 🙂
7. aug 2012
@sissi33 dakujeem :P
7. aug 2012
jeeej..tak tuto som mala velmi rada..😵
8. aug 2012
mame doma DVD.)
9. aug 2012
túto nepoznám 🙂
10. aug 2012
@prettybaby a ked by si mi napalila nilsa ?ci by som otravovala?ved by sme sa nejak dohodli..🙂
15. aug 2012
sissi33
autor@marianna1979 http://uloz.to/hledej/?q=nils holgersson
15. aug 2012
@sissi33 len ja mam obmezdzeny net,ved by som aj zaplatila🙂za dvd a postovne obycajne
15. aug 2012
sissi33
autor@marianna1979 ja nemam dvd
15. aug 2012
@sissi33 a vedela by si mi to stiahnut na dvd?
15. aug 2012
@marianna1979 ano.)
16. aug 2012
jeeeej moj Nils,som ho lubila pozerat a ta nadherna uvodna piesen,aj knizku mam 🙂