
38 / 86
kolnicka hej bum tralaliiii,kolnicka hej bum tralalaaaa som rad ze si bum tralaliii a ze ta maaam bumtralalaaaaaaa 😀
11. aug 2012
milujeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeem tento film...a este si pametam na niektoré večerníčky, napr. o zajacovi čo kradol horárovi každý den kapustu, a aj JAJO A PAJO, perfektná rozpravka, skoda, ze to nahradili dnes AUTá a podobné akčné veci, podla mna absolutne nevhodne pre deti
24. aug 2012
joj to bolo superrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr
27. feb 2015
EEEEEEEmiiiiiillll!!!!!!!!