icon

Dobrý deň,
Chcem sa informovať.Robil si niekto doplnkové pedagogické studium v Ruzomberku?
Zvládli ste to popri deťoch? 🙂
Idem na ten základný pedagogicky modul.... externe.

avatar

Bola si na talentovkach? Vzali ťa?

31. aug 2020
avatar
31. aug 2020
avatar
31. aug 2020
avatar
sixi86
autor

Bolo to bez prijímacích skúšok

31. aug 2020
avatar

@sixi86 tak to mas super...ja ked som bola v TR,boli talentovky zo 104prihlasenych vzali 30, mna nie.

31. aug 2020
avatar

@sixi86 baby to zvladaju popri detoch...niektore potom idu aj na vysku...aku mas strednu skolu?

31. aug 2020
avatar
sixi86
autor

Ja vysokú školu mám...aj Bc aj Mgr

31. aug 2020
avatar
sixi86
autor

Toto si chcem urobiť kvôli tomu, aby som mohla robiť asistentku v škole alebo v škôlke

31. aug 2020