Ja som videla aj v tescu za 10€
13. dec 2023
obi
13. dec 2023
My máme veľký, hlineny ,tmavohnedy kvetináč, kde obložíme stromček kameňmi a môžme aj polievať a ešte to aj dobre vyzerá
13. dec 2023
My sme kupili v obi.
13. dec 2023
my mame z hornbachu
13. dec 2023
Mame tento. Teda neviem ci su aj rozne velkosti. Nas je celkom maly a uzky. Teda minuly rok sme mali velky stromcek-cez 2m a ledva sa tam drzal.
13. dec 2023
My máme takýto podobný z lidla
13. dec 2023
My máme tiež z hornbachu
13. dec 2023
My mame presne tento a su z neho rozne velkosti, mame najvacsi a je to nas treti stojan, ktory konecne robi co ma a stromcek drzi
13. dec 2023
lidl eshop
14. dec 2023

Tento typ maju v Hornbachu