icon

Zdravím. Prosím máte niekto túto stoličku? Ako ste spokojný? Ďakujem za odpoveď 🙂

avatar
31. júl 2023
avatar

My sme spokojný.

31. júl 2023
avatar

Aj my sme spokojný

31. júl 2023
avatar

Dcéra sa hej rýchlo zbavila, potrebovala na prácu na doma a toto nie je vhodne

31. júl 2023
avatar

chcela som si ju aj a kúpiť domov, no našťastie som si ju bola odskúšať v obchode a hneď som ju zavrhla .. na občasné sedenie okej ale na dlhšie sedenie a prácu pri PC určite nie

31. júl 2023
avatar
Autor komentár zmazal