icon

Ahojky potrebujem prosim poradiť, chcela by som objednať z anglicka pre malého botasky ale neviem to ich číslovanie. Píše sa tam C1,C2,C3....neviete mi poradiť aká to bude veľkosť? Potrebujem číslo botasiek tak na ročného. Dík

avatar

niektoré deti maju v roku nohu 20, niektoré 22 a to je dosť rozdiel, vieš aku velkost potrebuješ?

22. nov 2011
avatar

Daj si vyhladat na google anglicke velkosti

22. nov 2011
avatar

Ahoj hod si do googla velkostna tabulka topanok a tam ti to vyhodi aka je to velkost mi tak tiez pozerame ked objednavame z anglicka. napr.C11 je 29

22. nov 2011
avatar

staci napisat,aby vam odmerali vnutornu dlzku.a podla toho

22. nov 2011
avatar

odporúčam tak ako
@moon321 lebo napríklad môj ma 10mesiacov a papučky nosí 19, ale zimné boty má 23!!

22. nov 2011
avatar

Dik babenky...

22. nov 2011
avatar

no sak preto najlepsie ked mate doma dobre boty,ale o 1cm vacsie tie si zmerajte z vnutra a podla toho.aj ja tak objednavam

22. nov 2011