Ahojky potrebujem prosim poradiť, chcela by som objednať z anglicka pre malého botasky ale neviem to ich číslovanie. Píše sa tam C1,C2,C3....neviete mi poradiť aká to bude veľkosť? Potrebujem číslo botasiek tak na ročného. Dík
Daj si vyhladat na google anglicke velkosti
22. nov 2011
Ahoj hod si do googla velkostna tabulka topanok a tam ti to vyhodi aka je to velkost mi tak tiez pozerame ked objednavame z anglicka. napr.C11 je 29
22. nov 2011
staci napisat,aby vam odmerali vnutornu dlzku.a podla toho
22. nov 2011
sketrins
autorDik babenky...
22. nov 2011
no sak preto najlepsie ked mate doma dobre boty,ale o 1cm vacsie tie si zmerajte z vnutra a podla toho.aj ja tak objednavam
22. nov 2011
niektoré deti maju v roku nohu 20, niektoré 22 a to je dosť rozdiel, vieš aku velkost potrebuješ?