Hľadam kámošku na pokec pri kočíkovaní drobcov z Michaloviec....už ma to samu nebaví....
sketrins
autorja idem tam bo tu asi skapal pes....
15. dec 2011
Hehe aj ja kocikujem sama. A je to o drzku niekedy ako keby som bola na tej planete sama 🙂
16. dec 2011
ahoj ja som z michaloviec a mam &š rocnu dcerku a sme samy nemame kamosku
24. jan 2014
Ségra tak čo..mám sa presťahovať alebo dojdeš ty semka? 🙂)