slaskou
11. nov 2013
Moje hobby
krásne už sa aj ja teším že začnem malý nastupuje 3.2. do školky tak už budem mať aj ja čas na niektoré vecičky ako sú u teba sú krásne 🙂
19. jan 2014
slaskou
autor@andrea12379 dakujem,no ten cas hlavne,v hlave tolko napadov a neni cas,alebo je,ale mam to s polovice hotove a potom prerabam,alebo neviem s tym hnut dalej...
19. jan 2014
@slaskou tak to poznám v hlave víri aj mne toho strašne vela robila som srdiečka ked ma maly nechal tesila som sa ako mala 🙂
19. jan 2014
krasne
4. feb 2014
krásne, šikulka si
6. feb 2014
jeeeej , zase som sa pohladom potesila na krasne vytvory , naozaj sikulka
9. feb 2014
slaskou
autor@liviagrilka vdaka 🙂
9. feb 2014
































































































Šikovná, prešikovná žena 🙂 krásne, precízne, vypiplané 🙂 dokonalé... neviem sa vyjadriť 🙂