icon
52 / 96
avatar

Jééééj, čo to je? 🙂

27. nov 2013
avatar
slaskou
autor

@lunkaa susic na stare pecivo...na radiatore to rychlejsie uschne

27. nov 2013
avatar

Wau, teda sikulka, ja mam chlebik polozeny tiez na radiatore ale v krabici 🙂

28. nov 2013
avatar

tak toto je že aký super nápad!!!!!! 🙂 jednoduché riešenia sú vždy najlepšie 🙂

2. feb 2014