Chodila som asi dva mesiace s mojou velmi dobrou svkrou po rehabilitaciach. Sedelo tam každý deň plno ludi jeden zlomena ruka druhy noha. Pýtala som sa a Vám sa čo stalo? A Vám? Som si tak hovorila chudáci to noe je sranda. Toe nohy tak rlomené a tak vysoko tie sádry. No a teraz som v tom klube uz aj ja. Čaká ma operácia. Uz sa nemusím čudovať aké to je. Je to dosť blbé!
Noha zavidela
Jemine to ako??!? Ale ja mam pocit ze si to privolavame... pred dvomi dnami som sa s kamoskou bavila o zubaroch ze chodi s malym ze uz 7 kazov mu robili a ja taka spokojna ze moje deti ok.. a hned na druhy den mi mala plakala pri jedle ze ju boli zub 😭 Zajtra ideme vrtat nasla som jej kaz 😭😭😭
Ouu skore zotavenie. Mamca takto pred rokom cakala na op. kolena. Sikovnica zle stupila a väzivo potrhane.
Ďakujem Vám 😊
Ďakujem ste zlaté aj za ❤️❤️❤️
Ja 7.12 fraktura,ale nastastie bez operacie,pred Vianocami paradicka to bola ,3mes PN,drzim palce
Tri mesice to nie ja uz 4 dni lezim a nebaví ma to 🤔
Mamka s cakackou na op. a rehabkami + liečebný pobyt 11 mesiacov...
Pomylila som sa 4mes,hehe ale doktor vravel,ze rekonvalescencia je dlhsia ak sa to zrasta bez operacie,no si len povedz ze,ajhorsie sa stava
@mamulienka000 to si hovorím keby tá pila ma porezala alebo do hlavy by mi to treslo a zabilo ma to. Stale je to ok 🙂
@slavkami strašne dlho. Stalo sa jej to pred velkou nocou. Takzer od konca marca cakali ci sa jej to samo nezrastie. Začiatkom Juna bola na operáciu, tak 2 mesiace rehabilitácie. V auguste podanie papierov do kúpeľov kde jej to najprv zamietli, z čoho bol zhrozený samotný lekár. Na vyjadrenie sa čakalo mesiac. Následne podanie odvolania a dalsi mesiac čakania. Tam jej to uz schvalili, v novembri nastup do kupelov a od februara nástup do prace. Trrba aj pozerať na vek, mamka mam po 50- ke. Vela spravili tie prve mesiace co ju nechali doma sediet a čakať. Kupele jej velmi pomohli.

Och to sa ti ako podarilo? 😱