icon

Chodila som asi dva mesiace s mojou velmi dobrou svkrou po rehabilitaciach. Sedelo tam každý deň plno ludi jeden zlomena ruka druhy noha. Pýtala som sa a Vám sa čo stalo? A Vám? Som si tak hovorila chudáci to noe je sranda. Toe nohy tak rlomené a tak vysoko tie sádry. No a teraz som v tom klube uz aj ja. Čaká ma operácia. Uz sa nemusím čudovať aké to je. Je to dosť blbé!

avatar

Och to sa ti ako podarilo? 😱

8. máj 2017
avatar

Noha zavidela

8. máj 2017
avatar

@tianna pílila som drevo s motorovou pílou a dobre som si nepozrela ze jeden konár drží taký hrubý a trelil mi do nohy. Zasekla sa mi noha o druhe drevo tak mi ju zlomilo. 🤕

8. máj 2017
avatar

Jemine to ako??!? Ale ja mam pocit ze si to privolavame... pred dvomi dnami som sa s kamoskou bavila o zubaroch ze chodi s malym ze uz 7 kazov mu robili a ja taka spokojna ze moje deti ok.. a hned na druhy den mi mala plakala pri jedle ze ju boli zub 😭 Zajtra ideme vrtat nasla som jej kaz 😭😭😭

8. máj 2017
avatar

@slavkami 😱😱😱 skore uzdravenie 💙

8. máj 2017
avatar

Ouu skore zotavenie. Mamca takto pred rokom cakala na op. kolena. Sikovnica zle stupila a väzivo potrhane.

8. máj 2017
avatar

Ďakujem Vám 😊

8. máj 2017
avatar

@slavkami juj to poznam, hlavne s chorobami, drzim palce🍀☺

8. máj 2017
avatar

Ďakujem ste zlaté aj za ❤️❤️❤️

8. máj 2017
avatar

Ja 7.12 fraktura,ale nastastie bez operacie,pred Vianocami paradicka to bola ,3mes PN,drzim palce

8. máj 2017
avatar

Tri mesice to nie ja uz 4 dni lezim a nebaví ma to 🤔

8. máj 2017
avatar

Mamka s cakackou na op. a rehabkami + liečebný pobyt 11 mesiacov...

8. máj 2017
avatar

@pajka10 to nejak strasne dlho 🙈

8. máj 2017
avatar

Pomylila som sa 4mes,hehe ale doktor vravel,ze rekonvalescencia je dlhsia ak sa to zrasta bez operacie,no si len povedz ze,ajhorsie sa stava

8. máj 2017
avatar

@mamulienka000 to si hovorím keby tá pila ma porezala alebo do hlavy by mi to treslo a zabilo ma to. Stale je to ok 🙂

8. máj 2017
avatar

@slavkami strašne dlho. Stalo sa jej to pred velkou nocou. Takzer od konca marca cakali ci sa jej to samo nezrastie. Začiatkom Juna bola na operáciu, tak 2 mesiace rehabilitácie. V auguste podanie papierov do kúpeľov kde jej to najprv zamietli, z čoho bol zhrozený samotný lekár. Na vyjadrenie sa čakalo mesiac. Následne podanie odvolania a dalsi mesiac čakania. Tam jej to uz schvalili, v novembri nastup do kupelov a od februara nástup do prace. Trrba aj pozerať na vek, mamka mam po 50- ke. Vela spravili tie prve mesiace co ju nechali doma sediet a čakať. Kupele jej velmi pomohli.

9. máj 2017