Ahojte ... mam pocit ze malu bolia uska lebo sa zane chyta a je nervozna mam doma uniflox... mozem jej kvapnut do usiek?
Môžu to byť zúbky, tí moji si tiež chytali a ťahali uška
7. máj 2021
slawana
autorTak mozu aj zubky.....2 uz mame tak nevylucujem iba nic tam nevidim
7. máj 2021
Uniflox je antibiotikum, radšej až po porade s lekárom
7. máj 2021
slawana
autorPrave si spominam ze ked jej sli tie dolne 2 zubky tak tiez nejedla bola nepokojna. Avela si chytala uska... moze byt ze su to zubky... zajtra vyskusam postlacat
7. máj 2021
A nejdu jej zubky?niektore deti si tahaju uska ked im idu zubky.