icon

Ahojte ... mam pocit ze malu bolia uska lebo sa zane chyta a je nervozna mam doma uniflox... mozem jej kvapnut do usiek?

avatar

A nejdu jej zubky?niektore deti si tahaju uska ked im idu zubky.

7. máj 2021
avatar

Môžu to byť zúbky, tí moji si tiež chytali a ťahali uška

7. máj 2021
avatar
slawana
autor

Tak mozu aj zubky.....2 uz mame tak nevylucujem iba nic tam nevidim

7. máj 2021
avatar

Uniflox je antibiotikum, radšej až po porade s lekárom

7. máj 2021
avatar
slawana
autor

@bory195 uniflox sme pouzivali do teraz na sopliky do noska tak ma napadlo ze jej dam aspon kvapku do uska ze ci nema nieco .. vonku dost fukalo v posledne dni tak ma preto

7. máj 2021
avatar

@slawana skús jej postláčať okolo uška či nebude reagovať. Keď áno, tak vieš, že treba uši riešiť. Keď nie, možu to byť tie zúbky alebo len našla uši

7. máj 2021
avatar
slawana
autor

Prave si spominam ze ked jej sli tie dolne 2 zubky tak tiez nejedla bola nepokojna. Avela si chytala uska... moze byt ze su to zubky... zajtra vyskusam postlacat

7. máj 2021