icon

Ahojte maminy som SZCO ( neplatim odvody lebo poberam RP a nepodnikam ) manzel ide na matersku ak zrusim RD mam narok na marodku ( dostanem nieco)

avatar
Autor komentár zmazal
avatar

na marodku nemas narok, kedze neplatis odvody

3. apr 2022
avatar

Nie nedostaneš.

4. apr 2022