Ahojte maminy uz dlhodobo moju 2 rocnu dceru trapi silny kasel a nadnerne zahlienovanie. 2 tyzdne je zdrava mesiac chora a tak to idd do okolo. Obvodna si s nou uz nevie dat rady. Ma niekto skusenosti s tak nadmernym zahlienovanim u dietata? Rady a tipi co vam pomohlo? Este som tu nieco zahliadla o mineralnych soliach. Poznate to? Za každu radu budem vdacna
Moj maly bol casto zahlieneny a chory. Nakoniec nam zistili, ze ma alergiu na kravsku bielkovinu, takze mu to vsetko robilo mlieko
Veľa tekutín poznáš?
U nás nie dieťa, ale ja. Presne toto isté, spravené všetky vyšetrenia od rozboru hlienov, krvi až po rentgen pľúc a všetko negatívne. Nakoniec potravinová alergia- kravské mlieko.
u jedného dieťaťa pomohlo výber nosných mandlí a u druhého stačilo vysadiť mlieko, nahradili sme ho rastlinným a oveľa oveľa lepšie, samozrejme aj liečba od imunológa mala na tom zásluhu
My chodime do Smokovca do Šrobarovho ustavu no ziadna alergia nam nevysla nanic...teraz momentalne hlieny nema ale je na Ditiadene a Tussyne .... myslite ze jej zabers ten ditiaden?
Treba s nou zasjt na imunoalergologiu, orl...