Zienky moja mala ( 13m) mi nedovoli ju nakrmit, to znamena ze ked jej davam papat chce tanier a lyzicku aby sa s tym sama hrala… aj jej dam druhy tanier no neoklamem ju a zlosti sa nato ze jej nedam ten z ktoreho jej podavan jedlo. Zlosti sa az tak ze ani usta neotvori…taze nakoniec ju ani nenakrmim lebo nervaci… ako ju mam vklude nakrmit ??
Veď ju nechaj. Ty si zober druhu lyžičku a medzitým sa podarí aj tebe šupnúť.
Nekrm ju. Nech skusa sama, casom sa zlepsi a nebude ju treba vobec dokrmovat. Treba si len nachystat pevne nervy, ciste oblecenie na prezlecenie a vedro s vodou na upratovanie. Nas ked mu to neslo lyzicou dojedal sa rukou. Sice bordel, ale najedol sa. Velmi rychlo sa najedol sam s lyzicou aj bez pomoci
No ono to nieco s rukami sa da jest ale nie vsetko… aj by som ju nechala bez problemov len keby som ten tanier nevidela hned cely na zemi …. Jaaaaj boze 🥴🥴🥴
nuz, vsetko sa da rukami ver mi😅😅 ale uz zacina aj lyzicku pouzivat😅
Náš má rok a pol a tiež sa nenaje, pokiaľ sa sám nekrmi 🙈 nedovolí mi ani mu len pomôcť trafiť lyžicou do pusy. Väčšinou sa snažím nejako ho prekuknut pri polievke a druhý obed už mu naložím do misky, nech si sám je 🙂
Jeej tie deti su super… este su len kratko na tom svete a uz ho beru do vlastnych ruk🙂 su super …
Moja sa tiez sama musi 🤣 a rukami tiez sem tam lyzicou jedine co mi dovoli je ked jej zostane voda z polievky jej donaberat na lyzicu
Moj tak isto po roku zacal vymyslat, odmietal otvorit usta ked som ho isla krmit ..od 15mesiacov je sam..jasne ze zo zaciatku jedlo koncilo aj na zemi ale uz sa vie krasne napapat, a to ma rok a 7 mesiacov
Syn sa učil jesť od 1.roka sám, dávala som do stolicky, pretože ten neporiadok sa mi čistil kepsie😉



Nejak, nechaj ju 🙂 je to len obdobie, nášho to tiež občas chytá, má 15 mesiacov 🙂 a ak to už ozaj nejde a viem že musí jesť (tráviace problémy, nízka váha atď) absolútne nevychovne zapnem duck tv a komentujem čo vidí a pritom sa mi krásne napapa 😉