Komentár bol odstránený
Niekedy vyskusam,lebo co mam recept ja,su sice chutne no aj po zakryti stvrdnu neskor 😕 .
21. feb 2016
@salutka ???? Co je strasne?,ze je cesto v chladnicke?
21. feb 2016
slivlia
autorTieto sú ako obláčiky, páravé a aj ked ich robím na obed a dám detom večer tak sú stále mäkké.No ja robím velké a hrubšie asi to bude tým,lebo čím tenšie tým skôr stvrdnú...
21. feb 2016
Podla mna bol ten moj zly recept.
21. feb 2016
slivlia
autorje veľa receptov a každému chutí niečo iné,, treba skúšať...
21. feb 2016

???????