icon
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
slivlia
autor

???????

21. feb 2016
avatar

Niekedy vyskusam,lebo co mam recept ja,su sice chutne no aj po zakryti stvrdnu neskor 😕 .

21. feb 2016
avatar

@salutka ???? Co je strasne?,ze je cesto v chladnicke?

21. feb 2016
avatar
slivlia
autor

Tieto sú ako obláčiky, páravé a aj ked ich robím na obed a dám detom večer tak sú stále mäkké.No ja robím velké a hrubšie asi to bude tým,lebo čím tenšie tým skôr stvrdnú...

21. feb 2016
avatar

Podla mna bol ten moj zly recept.

21. feb 2016
avatar
Komentár bol odstránený
avatar
slivlia
autor

je veľa receptov a každému chutí niečo iné,, treba skúšať...

21. feb 2016