Príspevky pre registrovaných používateľov sa ti nezobrazujú.
  slobodovabarbora
  3. aug 2019    Čítané 227x

  Letný baliček dm produktov

  Keď mi prišla správa, že som bola vybraná na testovanie produktov dm, veľmi som sa potešila. Pretože som dostala možnosť vyskúšať nové produkty a ostala som milo prekvapená. Poďte si prečítať moje dojmy a pocity z nich. 

   JEDNORÁZOVÉ PODBRADNÍKY BABYLOVE - sú proste úžasné, ideálne na cesty, výlety, ale aj na doma. V taške zaberú minimum miesta, a preto mám stále jeden so sebou. Dole má záhyb ktorý zachytáva padajúce jedlo, je savý a dieťatko po jedení ostáva čisté. 

  DETSKÉ LYŽIČKY A TANIER BABYLOVE - lyžičky sú po 3 ks v balení, vhodné od 4m, majú dlhú rúčku a vďaka tomu sa stali našimi najobľúbenejšími. Navyše sú v krásnych pastelových farbách. 

  Tanier je zospodu protišmykový, vzhľadom pekný, hneď zaujal a všetko, čo sa dá, sa papá len z neho. 

  Lyžičky aj tanier sú vhodné do umývačky riadu čo je veľké plus. 

  VLHČENÉ ČISTIACE UTIERKY BABYLOVE - určené na čistenie od hlavy po päty, u nás využité doslova, na ruky, tvár, zadok. Sú jemné, voňavé a tak akurát vlhké. Skúšali sme ich prvýkrát a určite nie posledný. 80ks v balení. 

  PLIENKY NA PLÁVANIE BABYLOVE - skvelá cena, veľkostne sedia a neprepustia stolicu. Sme s nimi prekvapivo spokojné, skúšali sme prvýkrát. 

  DETSKÝ SPREJ NA OPAĽOVANIE KIDS OF 30 Sundance - praktické malé balenie, vodoodolný, jemná vôňa, skoro až žiadna, čo je pre detičky super. Jediné mínus, že ruky ostávajú lepkavé. 

  KRÉM NA OPAĽOVANIE OF 50+ BABYLOVE - je vodoodolný, bez parfumov a je pre deti s citlivou pokožkou. Mínusom je, že zanecháva fľaky na oblečení a jemne lepkavé ruky. 

  KRÉM NA OPAĽOVANIE OF 30 Sundance - príjemne vonia, je vodoodolný, nemastí pokožku. Balenie vhodné do kabelky, takže je stále po ruke, a tým, že je určený na tvár a dekolt, vyhnete sa červeným líčkam.

  Prijateľná je aj cena pri všetkých troch. 

  BALZAM NA PERY OF 30 Sundance - lepší balzam s faktorom som ešte nemala, má príjemnú vôňu, na perách ho skoro necítiť a nefarbí. 

  ČISTIACI GÉL NA RUKY HAWAIIAN BEACH Balea - praktický, dá sa upevniť na kočík, takže máte vždy čisté ruky. Má krásnu letnú vôňu kokosu a ruky sa po ňom nelepia, čo pri ostatnych značkách mám pocit lepkavých rúk. 

  UMÝVACIA EMULZIA A ŠAMPÓN ALVERDE - pre nás nepraktické balenie, málo pení, nevonia a vlásky sa po ňom ťažko rozčesávajú. Je pre detičky s citlivou pokožkou. 

  SPRCHOVÝ GÉL RELAXING BALI Balea - ideálny na leto, top vôňa a nielen tohto, ale všetkých Balea sprcháčov, super cena. Je gélový a pokožka ostáva voňavá. 

  TELOVÉ MLIEKO CALIFORNIA LOVE Balea - ľahko rozotierateľný, vôňa čučoriedok a limetky, pokožka ostáva jemná na dotyk a cítiť je aj po 4 hod. Som s ním veľmi spokojná. Rýchlo sa vstrebáva. 

  Sme na konci, ak ste dočítali až sem, vďaka. Dúfam, že aspoň niekomu táto recenzia pomôže, ak váha, či kúpiť alebo nekúpiť niečo z týchto produktov. Ja som v podstate spokojná so všetkým, až na detský šampón. Ale sto ľudí,sto chutí. 

  A určite niektoré moje doteraz obľúbené produkty vymením za nejaké z týchto, lebo sú skvelé. 

  slobodovabarbora