Toto nie je #vtip 😂 ...
Som navarila 😂👍🍷
Oooo Bože, to vyzerá fantasticky 👏
13. feb 2018
Mnaaaaaam
13. feb 2018
slunce3
autorDakujem, fajnove koleno a. Krkovica v celku, nebicko v, papuli a mastny aj mobil, kapusta je nenormalna pecena na vypeku z pekaca a, na polke som zemiaky piekla, tie su varene v supke a len dobre obhorete na mastni z masa ..... no nic zeny idem sa ja dobre zcemerit 😂😂😂😂
13. feb 2018
slunce3
autorA jak som tosa koleno varila aj trochu huspeniny bude naparadicku ranajocky budu mnaam
13. feb 2018
Ej dobre a chutne to vypada
13. feb 2018
Ahoj,zemiaky si piekla v trube?
13. feb 2018
slunce3
autor@mysicka1221 na panvici, na masti, ale su predvarene v. Supke
13. feb 2018

Dala by som si hned 🤗