Baby, stalo sa vam niektorej ze vam kvety orchidei napadli take biele vosky,male chrobaciky. Co s tym?
my sme to včera s maminou objavili pri umývaní okien na jednej, zo spodu mala také biele vošky, či čo, ....mamina vravela, že stačí umyť jarovou vodou, tak uvidíme čo sa stane....nemala som s tým zatiaľ skúsenosť
5. dec 2012
smejinka
autordakujem za rady, len moja ich ma uplne uz na celych kvetoch, aj listoch take chumaciky doslova, asi z nej olamem kvety, osprchujem ju , vymenim hlinu a uvidim, na inom kvete som ich nenasla
5. dec 2012
osprchovala by som ju poriadne a vymenila hlinu ....pre zaciatok...potom popozeraj ci v blizkosti nie je mozno iny kvet od ktoreho to nabrala 🙂