Dobré ráno 🙂 žienky, prerabame si izby v dome a ja sa neviem rozhodnúť....ak mam oranzovu posteľ, akou farbou vymaľovať steny? Chcela by som dve steny biele a dve farebné...ako to urobit, aby to ladilo? Pôvodne som chcela sivé...ale neviem...
Kludne daj biele a bledo sive 🙂 alebo aj zlta by prkne ukazala
8. okt 2016
Krstná má taku posteľ a steny poriesila tak že si ich rozdelilana trojuholníky ľavý spodný roh spojí!a priamkou s pravým horným jeden má oranžový jeden biely to je stena za posteľou ostatné si žiaľ nepamätám ako ma
8. okt 2016
Ja som mala zeleno oranžovú posteľ a zelené steny, pekné to je
8. okt 2016
Ja by som dala biele a také marhulkove jemnucke
8. okt 2016
smejulka323
autorNo baby, takže sme sa rozhodli pre oranžovú 🙂 myslím že to bude pekné
8. okt 2016
@smejulka323 my tak mame presne obyvacku 🙂
8. okt 2016
Aj 2 biele a 2 oranzove by prkne ukazali 😉