Otvaram okná dokorán...konečne osviežujúci vzduch...prší!!!
Posli aj seeem
24. jún 2016
Pošlite do BA !!!!!
24. jún 2016
smejulka323
autorKeby sa dalo cez net nejako poslať...
24. jún 2016
kde aj my chceme 🙂
24. jún 2016
Aaaa nad horou sa blislo!ty si rYchlá

24. jún 2016
smejulka323
autorHehe 🙂
@hogik rado sa stalo...tu je už po paráde
24. jún 2016
ja mam otvorene okno,dazd nikde,ale nejaky inteligent pali nieco a mam izbu plnu dymu.fakt diki idioti ☹
24. jún 2016
smejulka323
autor@petka1982 tomu sa povie romantika s aromou
25. jún 2016
zááááávidíííííííííííííííííííííím