Ahojte, prosim vedeli by ste mi poradit ako sa vola jeden obchod so šatami v TO? ..viem len že sa nachadza v ulicke smerom na namestie a daju sa tam kupit aj spolocenske saty ...Už som zufala lebo podla internetu som nic nenasla :/ Ďakujem
Sissi top fashion asi myslis, tak su aj na FB
16. júl 2017
Ak myslis v podbrani naproti cukrarne tak tam je obchod Sissi az sa nemylim v nazve...