keď sa o nás píše v časopise ...“O dvojčatách, z ktorých sa jedno narodilo skoro a druhé neskoro“...
MUDr. Peter Krcho, PhD., prednosta Kliniky neonatológie DFN v Košiciach v časopise MAMA a ja 9/2014 rozpráva príbeh o dramatických okolnostiach pri narodení Kubka a Ellinky
Naše veľké ĎAKUJEM patrí celému tímu špecialistov Neonatologikcej kliniky DFN, ale predovšetkým p. prednostovi MUDr. Petrovi Krchovi, PhD. za záchranu Kubkovho života....
Krasny clanok, a bol pre mna velmi silny, kedze som ho citala, ked som lezala v Novej nemocnici s rizikovym tehotenstvom, a nakoniec tiez u nas dopadlo dobre. Drzim palce nech sa dari. Deticiky su krasne 😉
8. mar 2015
aj ja som o vás čítala.vtedy som ešte netušila,že aj ja budem mať predčasniatko.
15. máj 2015


úžasné...veľa zdravíčka prajem. Naše dvojky sa narodili v 37tt a všetko bolo normálne. Síce náš Jurko je takmer nepočujúci ale to je ,,len,, postihnutie. Mńa všetky tieto príbehy detičiek dojímajú a ešte viac keď všetko dopadne dobre. Drobčekovia sú nádherní a dokonalí ♥