Taaak toto je aky originalny stromceeek 😂😂😂
16. dec 2017
Tak uz len nasadim hviezdu a mam 😂😂😂
16. dec 2017
Ja som jeden takyto odzdobila v nedelu a ahaho zas vyrastol. Sa mu u nas paci.
16. dec 2017
Mam taku kopu na zehlenie doma .Aspon ju vyuzijem a urobim stromcek😀
16. dec 2017
Ale asi nevonia vianocami 😅
19. dec 2017

Tak toto má pobavilo :D