icon
1 / 1
avatar

Bože kolko snehu. U nas na zapade mame len poprasok.

4. jan 2019
avatar

@zuzu4444 pockaj, dnes to zacne 😂 v ba 2cm snehu a kalamita,jeeees

4. jan 2019
avatar

u nas slnecno...a po snehu ani chyru ani slychu ale tak pravda ze nezijeme na Slovensku...

4. jan 2019
avatar

Orava a Kysuce to je iný level ❄️❄️❄️😀

4. jan 2019
avatar

My sme na južnom Slovensku a včera aj dnes slniečko svieti a sneh nikde. A syn stále chce stavať snehuliaka. Tak dúfam ze zajtra napadne

4. jan 2019
avatar

vymenim trnavsku jar za tvoj sneh 😀

4. jan 2019
avatar

@janullka2008 My včera v Oščadnici vyše kolien snehu a dnes zase sneží a sneží 😲

4. jan 2019
avatar
4. jan 2019
avatar

to je iná planéta ? 😀

4. jan 2019
avatar

A teraz reálne vážne ako ideš do prace ? 😅😅😅😅

4. jan 2019
avatar

U nás aktuálne takto...

4. jan 2019
avatar

@veronika131993 ved do pondelka mam dovcu a dovtedy dufam,ze sa to roztopi😂 inak fakt neviem,asi busom😨

4. jan 2019
avatar

@sonapindjakova musela som sa spýtať 😅 vždy keď vidím takéto foto je to prvé čo má napadne 😅😅kým prídeš na zastávku bude z teba snehuliak

4. jan 2019
avatar

@maca1984 jej ty byvas oproti mojej byvalej skoly🙂

4. jan 2019
avatar

@babatko2010 aj oproti mojej byvalej skoly 😂😎

4. jan 2019
avatar

@maca1984 super tak sme "pasacky"🤣

4. jan 2019
avatar

tak ocividne ano 😂😂

4. jan 2019
avatar

ale kua na roky sa ma nepytaj 😂😂Skrhova ak spravne pamatam mi bola trieda 3 plus 2,a pomaturitne ..zabi ma...tam som bola len pol roka 😂😂

4. jan 2019
avatar

@maca1984 tu si pamatám😂ja som.mala Lančaričovu

4. jan 2019
avatar

Lancaricovu pamatam zas ja ale tu sme my nemali 😃

4. jan 2019
avatar

@maca1984 my ponukame sneh za domom domom aj pred nim k tomu pridame aj flasku vina.... 🙂
.

5. jan 2019
avatar

@kokatko201 dam flasku vinka ak si vezmes ten,co nam napadal na chalupe 😀

5. jan 2019