Syrek musí byť ❤️☺️👉 https://www.krhlovci.sk/2021/04/02/syrek-velkon...
stanka8qa
autor@nikolmohammed dakujem 🙏❤️
Raz mi kamarat povedal, ze to chuti ako lisovana prazenica 😁. A trosku mal asi pravdu 😅
Chuti to ako vajco. 🤷🏻♀️ Ja si platok vzdy posolim.
2. apr 2021
@stanka8qa u nás praženica je skoro každodenná takže asi to skúsim 😊😄ale vyzerá to veľmi dobre😋
2. apr 2021
stanka8qa
autor@nikolmohammed dakujem este raz ☺️ A bonus k syreku je aj 10 vyfuknutych vajicok, ktore deti mozu zdobit 😁
2. apr 2021
Ja sa nan ho chystam zajtra, my podla babkinho receptu davame stipku skorice do zmesi, tak nie je taky zlty ale chut je uzasna 😀
2. apr 2021

Inak mňam dobre to vyzerá chcem to skúsiť, 😊ako to chuti?