#obed
Tento obed je veľmi rýchli a môžete použiť všetko čo doma máte ja som použila kus slaninky ,klobásu ,zemiaky ,cibuľu ,mäsko kuracie ,cesnak a obed je pripravený
sulong
autor@oliverceky áno všetko je v surovom stave takto naukladáme a šup do rúry
16. okt 2022
@sulong vdaka🙂
16. okt 2022
To robím tiež
17. okt 2022

Mäso surové? Vďaka