Aj z nás
12. dec 2019
Ja ju neznášam.... Mne to strašne smrdí...
12. dec 2019
Aj my používame 😊 ešte dnes som sa chcela tu spýtať s čím mamičky natierate. Tak už viem, že mám správnu voľbu 😂
12. dec 2019
Moj priatel celorocne neprezije bez nechtikovej indulony .. vzdy ak idem na SK, vykupim vsetko z drogerie 🙈
12. dec 2019
12. dec 2019
Detom v zime na tvaricky jedine modra indulona
12. dec 2019
...len to zlozenie :(
12. dec 2019

Áno, aj pre mňa 👌