Prosim poradte.
Pracujem od 15.2.2019. Moze si moj manzel na mna uplatnit za tie dva mesiace nezdanitelnu cast na manzelku?
Vdaka
A co bolo do 15.2.? Splna podmienky nároku ak áno tak NCZD mínus tvoj prijem.
19. jan 2020
Zalezi aky si mala za cely rok prijem, tam je nejaka hranica
19. jan 2020
@barborka291 Ako pisem ak ma nárok podla toho za aké obdobie a mínus jej príjem.
19. jan 2020
Čiže podľa toho co pise ma nárok za 2 mesiace co je cca 656Eur, co predpokladám určite zarobila za 10mesiacov.
19. jan 2020
.