icon

Dievčata,chcela by som nový odšťavovač.S akým ste spokojné ?

avatar

Ja som este nemala ale rada by som vasu skúsenosť ktory odporúčate🙂

9. feb 2025
avatar

urcite snekovy, top znacka je sana

9. feb 2025
avatar

Mam snekovy Sana by Omega, odstavi vsetko.

9. feb 2025
avatar

Ja mám Bosch MUM 4 ale nieje to len odšťavovač, je to všetko v jednom ale odšťavovač používam furt, je tam mlynček na mäso, na sekanie, na šejky, na koláče, na strúhanie zeleniny, ovocia čokoľvek brutálna vec dostala som na Vianoce a ľutujem, že som si nekúpila roky dozadu

9. feb 2025