icon
3 / 5
medovníky po ozdobení :) moc som sa nepohrala:)(neni cas)
avatar

jéééj, a bude zverejnený aj recept?

12. dec 2012
avatar
susin
autor

@danulkar jasné pridám🙂

12. dec 2012
avatar

Ďakujem

12. dec 2012
avatar

náhodou sú šik 🙂 a v brušku budú zas iné😀 😉

12. dec 2012
avatar
susin
autor

@lenadka tak,tak...hlavne ze chutia....dokonca budem piect uz iba taketo...🙂chutia mi viac ako klasika

12. dec 2012
avatar

@susin prosím ta dáš mi recept na hmotu na zdobenie,mne raz neuschla a potom som zdobila len mandlou😀

12. dec 2012
avatar
susin
autor

@zewa11
@danulkar recept pridany

12. dec 2012