icon

Ahojte maminy... obraciam sa na vás s prosbou. Vedeli, by ste mi poradiť, kde zoženiem plyšákov Toma a Angelu? Moji sú nimi posadnutí.
Prikladám foto. (Foto som si požičala z netu)
Ďakujem za každú radu... 😉

avatar

Aliexpress. 😊

6. aug 2020
avatar

Boze aj moj maly je nimi posadnutý. Tiež by som kúpila 🙂

6. aug 2020
avatar

@veronikaa1998 ja to hladam, ale nenasla som to tam. Su tam kadejake macky okrem tychto.

7. aug 2020