icon

Baby, ako sa staráte o kabát z alpaky? Do práčky ho asi nemôžem dať, však?

avatar

👍 pripnem sa 🙂

29. sep 2022
avatar

Pracka urcite nie, je to zvieracia srst. To len do cistiarne

29. sep 2022
avatar

Je to vlna. Ručne pranie, maximálne 30 stupňov, prípravok na vlnu, vyžmýkať len ručne a nesušiť v susičke. Žiadnu aviváž.

29. sep 2022
avatar
sy_13
autor

@katkazuz a máš to odskúšané? nepoškodím si tým kabát?

29. sep 2022
avatar

@sy_13 odnes ho do cistiarne

29. sep 2022
avatar

@sy_13 kabát určite neper sama, možeš ho úplne zničiť. Odnes ho do čistiarne.

29. sep 2022
avatar

Ja som dala normálne do pracky na 30,zamykanie 1000 a sušička.....už niekoľko krát s avivazou....ak myslíme tie kabáty chlpaté alpaka

29. sep 2022
avatar
29. sep 2022
avatar
sy_13
autor

@atuska24 áno, presne takú mám. takže chĺpky ti pekne ostali?

29. sep 2022
avatar

@sy_13 ostali,dala som si susicky

29. sep 2022
avatar

Prosim vas, nepicha ten kabat, ked je z vlny?

3. okt 2023
avatar
sy_13
autor

Nie,je perfektny, makky

4. okt 2023
avatar

@sy_13 sranda, lebo, co som chytala, tak hrozne pichali

4. okt 2023