icon

Aj takto môže vyzerať veľké písané H🤦‍♂️😂😂😂😂

avatar

❤️😁

13. sep 2021
avatar

Aj to veľké tlačené E nemá chybu 😁

13. sep 2021
avatar

@kikiballa vsak pise patkovym fontom 😀

13. sep 2021
avatar

Juj a ja tu normálne mozgové závity ničím, že ako má vlastne vyzerať 🙈🤣😳 Dcéra píše comenia script - ovym písmom, tak zisťujem, že som normálne osprostela 🤪 🙊

13. sep 2021
avatar

Druhak? 😆 aj ja akurat robim a malou tuto ulohu

13. sep 2021
avatar

Lebo v učebnici je strana kde si akože mohli pomôcť a tam je to tak napísané...aj ja keď som kontrolovala môjmu úlohu tak som kukala ako puk čo tam mal napísané za znaky čo sa to snažil presne odpísať...

13. sep 2021
avatar

😁

13. sep 2021
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

@luciamikul tak vy ste rychli 😁 my sme mali tyzden tematicke dni, az od dnes sa serioznejsie ucia

13. sep 2021
avatar

Aj Dž 😁😁

13. sep 2021
avatar
Autor komentár zmazal
avatar

@luciamikul no to ano, super 👍😉 aspon v priebehu roka bude toho menej ked ste nasadili take tempo 🙂

13. sep 2021
avatar
Autor komentár zmazal
avatar
13. sep 2021
avatar

Tak to je ešte pekne H

13. sep 2021
avatar

Kokos normalne rozmyslam ako sa pise pisane velke H 😅 ked pisem pisanym zaciatocne pisem vzdy palickovym 🤣

13. sep 2021