Pozerá niekto farmu?🙂komu drzite palce?
Ten Stano je normalne na doktora...😕
Ja ani neviem....pozeram asi len tak z nudy, ale stano je fakt mimo. Akoze aj twn eve sa divim, urcite sa bude citit super ked vypadne a pride domov k svojmu priatelovi 😅
ja tiez pozeram. zatial neviem.
Áno pozerám.len sa mi skôr nepáči ten psík..fakt nebol v poriadku tak snáď nezdochne...a inak ťa Eva má priateľa?
v každej farme ak sú si dvaja bližší hneď ich chcú oddeliť.....je to hra a každý je tam kvôli peniazom.....čo človek to názor ale Evka je ľudská milá ....uvidíme ...
@miahavash no veru ci este nejaky bude 😂 a z evy mam rovnaky dojem. Ja som ju videla aj v maniackach, uz tam som krutila ocami ze co to za stvorenie, ked boli ukazky na farmu a tam ona tak som sa smiala ze sak museli tam dat nejaku ceckatu blondzku...ale kazdou castou ukazuje ze je normalna baba, az na tuto aferku so stanom. Doat je na nej vidno ze jej je viac sko kamarat, ale nechce to moc pred kamerami ukazovat lebo ssa asi boji co by vraveli doma
Stano je pripad pre psychiatra...."mame sa radi ako kamarati"...
Akože to čo tam ten stano predvádza sa inak smejem na tom, ako pubertak... 😄😄😄 mne je Eva sympaticka viac, ja jej držím palce viac ako frederike
@beababyveru ten Stano je Barz čudný🙂
Hrozne....aj v minulej farme si chceli darovat "zivot",no nedalo sa....teraz ide všetko=čistá manipulacia.....hnuss
@sisockatt presne,dobry postreh
Frederike 🙂