Prosim vas baby ktore mate Iphony daju sa vam sem pridavat fotky hned z mobilu?Treba to niekde nastavit?Dakujem za info😱😜
Ide jasne
23. apr 2017
Skus vypnut appku konika. Ak si teda cez appku. Prip. restartni iPhone. Ja chodim na MK 99% z iPhone a ziaden problem
23. apr 2017
Pridaj foto cez safari 👍
23. apr 2017
Ano, dostanem sado galerie
23. apr 2017
23. apr 2017
@taanniiaa safari je internetovy prehliadac. Zadaj si doň www.modrykonik.sk
Appka sa vypina tak, ze 2x stlacis tlacitko home a potom posunies prstom nahor, appka sa vypne
23. apr 2017



Ano, daju. Nic som nenastavovala, ide to bez problemov