Robíte ako darčeky pod stromček aj nejaké jedlé balíčky? Nejaké špecialitky? Myslím nejaká fajnová káva, čaj, sušené ovocie a takéto? Zaujíma ma, či je to vďačný darček, či myslíte žeby to potešilo 🙂
Áno robím aj ja, a ak by som dostala tak by som sa určite veľmi potešila 🙂
ja každý rok, pre všetkých ktorým sa viac-menej nedá niečo také osobnejšie ... vždy vyberám nejaké lepšie sladkosti, slanosti, čaje, kávy, vínko, likérik, orechy ... a všeličo špeci čo ma osloví v obchodoch
Davam napr. Kavu a listky do divadla.
Vino.
Už som dávala ako vianočný darček koreniny od davidkovo korení a aj fľašu domáceho likéru
Ja svokrovcom- oblubenu zrnkovu kavu, panettone a vino.
ano, ja otcovi len take. lebo on nema zaluby, zaujmy, ani knihy necita, ani kozmetiku nepouziva, nikam nechodi, takze nanho musime len takto 😀
Ja dávam svokrovcom domáce zákusky (som cukrarka tak pečiem fakt vela)+ fľašu vína a fľašu medu. Naši dostanú zase zákusky+ slaninu, údené rebrá a klobásu (zabíjačku sme mali so svokrovcami tak preto našim zase takto)
Áno, dospelým bežne. Rôzne medy v darčekovom balení, s ovocnými príchuťami alebo orechmi a pod. Mame som kúpila tento rok v Kauflande darčekové balenie štiav...
To je super darček. Medy, medovina, kvalitné kávy
Ja som minuly rok dostala od frajerovho brata so ženou (ešte sme sa veľmi nepoznali) mandle, brusnice v čokoláde, kávu, prosecco a kvalitnú čokoládu...pekne zabalené v celofane...keďže ma nepoznali, nevedeli čo mi urobí radosť, ale týmto sa trafili 🙂
Ja zvyknem kupit napr. taketo balicky:
https://slowlandia.com/kategoria-produktu/darce...
Za mna urcite lapsie nieco jedle ako nejaku kravinu,ktoru clovek nepotrebuje.
Na Vianoce ani nie,iba s tym zacinam ako drobnost k darceku,ale na narodeniny to robim casto a tiez by ma to potesilo 🙂 najma take rozne susienky v dozickach s vian.motivom 🤩
Ja otcovi kazdy rok kupim na vianoce taky balicek u masiara, kvalitny salam, slanina,klobasa,udene maso,pastety
ja to robim, napr. mam dcery veganky, tak im kupim nejake fajnove veganske sladkosti, cokoladu, zelatinove cukriky a pod.
Hlavne starší, ale aj tí, ktorí majú nejakú intoleranciu sa potešia tradičnému slivkovému lekváru. Povedali, že 100x lepšie ako nejaký lapač prachu alebo millión ponožiek. Babka potom robila buchty spolu s vnúčikom, ten spoločne strávený čas je ešte cennejší 😊
@scila prosim ta, mas foto tych stiav? diky
Ano. Aj davam aj dostavam


U nás nezvykneme jedlé. Teda podľa toho komu. Ale myslím, že to je celkom fajn darček. Som vravela mužovi, že svokrovcom by sme mohli oriešky v mede. Lebo im fakt neviem čo. Skor nejakú pozornosť stačí