Ahojte.kedy po vysadeni antikoncepcie ste sa zacali snazit o babatko?kedy to je najlepsie zacat?treba nejaku pauzu?
Hned
Dnes o 19:53
Snažiť hned na dalši cyklus. Otehotnela som po 4 mesiacoch
Dnes o 20:14
Ahojte.kedy po vysadeni antikoncepcie ste sa zacali snazit o babatko?kedy to je najlepsie zacat?treba nejaku pauzu?
Hned
Snažiť hned na dalši cyklus. Otehotnela som po 4 mesiacoch
Ja som otehotnela myslim ze po 8-9mesiacoch.