icon

Ahojte. Potrebujem dobrý odstraňovač buriny. Napríklad tento, nemáte skúsenosti? Alebo niečo, čím to ide ľahko.🙃 Ďakujem.

avatar

Mám tieto a sú super

11. máj 2026
avatar
11. máj 2026
avatar
@andreakotesova

@andreakotesova ďakujen. Kde si kupovala prosím? Našlo mi temu.

11. máj 2026
avatar
@taminisave

@andreakotesova ďakujen. Kde si kupovala prosím? Našlo mi temu.

@taminisave tento system je vyborny, ale treba si pozriet ci je dostatocne masivny, lebo niektore su len plechove, napriklad Gardena ma taky, co som ohla, kym som pupavu vydolovala. My mame dorobenu predlzenu rucku, a naslapnu plochu (stryko je koumak) ale aj original funguje dobre, hlavne na pupavy, bodliaky a vsetko s dlhymi korenmi. Ja s tym dolujem aj pyr a kozonoh, lebo sa da do hlbky zapichnut a vytiahnut korene
https://www.lacnepostreky.sk/zahradne.naradie/o...

11. máj 2026
avatar

Toto odporúčam, vyťahovala som z trávnika púpavy s koreňom ako petržlen

11. máj 2026
avatar
@viestta

@taminisave tento system je vyborny, ale treba si pozriet ci je dostatocne masivny, lebo niektore su len plechove, napriklad Gardena ma taky, co som ohla, kym som pupavu vydolovala. My mame dorobenu predlzenu rucku, a naslapnu plochu (stryko je koumak) ale aj original funguje dobre, hlavne na pupavy, bodliaky a vsetko s dlhymi korenmi. Ja s tym dolujem aj pyr a kozonoh, lebo sa da do hlbky zapichnut a vytiahnut korene
https://www.lacnepostreky.sk/zahradne.naradie/o...

@taminisave áno, je to z Temu.
@viestta mne to stačí, ja s tým odstraňujem burinu len v mojich piatich vyvýšených záhonoch, čiže nejde o veľmi zakorenenú burinu. S tou "tyčkou" odstraňujem burinu zo špár, napr. v zámkovej dlažbe. Susede tú "tyčku" vyrobil manžel z plochého skrutkovača (ohol koniec a urobil v ňom "zub") 🙂

11. máj 2026
avatar

Ja mam presne tuto Dewit znacku viac veci na burinu a nic lepsie som nedrzala v rukach. Pevne kvalitne naradie. Ale teda ine typy ako to na fotke.

12. máj 2026
avatar
@bebina23

Ja mam presne tuto Dewit znacku viac veci na burinu a nic lepsie som nedrzala v rukach. Pevne kvalitne naradie. Ale teda ine typy ako to na fotke.

@bebina23 A prosím vedela by si mi poradiť na burinu skalke a v zamkovej dlažbe. Ďakujen krásne.

15. máj 2026
avatar
@taminisave

@bebina23 A prosím vedela by si mi poradiť na burinu skalke a v zamkovej dlažbe. Ďakujen krásne.

@taminisave nie bohuzial, ja nemam ani jedno z toho doma🫣🙂

15. máj 2026