Otec ..2xšedy zákal.. vidí ako jastrab...pocity,dojmy mal dobré,len to všade tak,kde necháš plnú peňaženku...mal asi 5 druhov kvapiek... prvé dni nič nerobil,len kvapkal na striedačku...
17. mar 2025
Moja mama bola v Ba a max.spokojnost 👌
17. mar 2025
Kamarátova mama bola a je spokojná. Potom je ešte dobrý Excimer, teda ak sa jedná o BA.
17. mar 2025
Ja som bola pred 10 rokmi na bezbolestnej laser operacii -3 do dialky. Doteraz ziadne zhorsenie a super bezbolestna operacia. Bola som v BA.
18. mar 2025

Mama bola v Košiciach. Šedý zákal. Obidve oči. Jedno v pondelok,druhé v stredu. Bola maximálne spokojná. Všetko prebehlo bez komplikácií. Zrak sa jej zlepšil. Bolesti skoro vôbec nemala. Všetko jej vysvetlili. Aké kvapky kedy a ako použiť.