icon

Ahoj, po prekonaní Korony mi strašne začali padať vlasy. Nemáte nejaké skúsenosti, rady možno čo vám pomohlo?

avatar

Vsetko sa mi samo vratilo do normalu asi po troch mesiacoch.

15. jún 2021
avatar

mne sice nepadali kvoli korone, ale krasne mi zhustli a aj velmi podrastli po pravidelnom pouzivani domacich masiek s ilmi a tuhych samponoch od jednej slovenskej znacky

15. jún 2021
avatar
tanaktm
autor

@mk_eva_mk poslala by si mi prosím názov značky.

15. jún 2021
avatar

@tanaktm jasne, pisem 🙂

15. jún 2021
avatar

mamka uzivala Vlasove hnojivo, pomohlo...

15. jún 2021
avatar

@mk_eva_mk aj ja poprosím, dakujem

15. jún 2021
avatar

Ocino šiel ku kožnej. Chodí raz do týždňa na injekcie - nejaký vitamínový koktejl.

15. jún 2021
avatar

@engie35 pisem tiez 🙂

15. jún 2021
avatar

Poprosím o. Info aj ja ak mozem dakujem

15. jún 2021
avatar

@tanaktm daj im čas, mne začalo po troch mesiacoch menej a menej padať a uz to je to v poriadku

15. jún 2021
avatar

Mne tiež, aj kvalita sa mi zhoršila, kúpila som si kerastase šampón aj kondicioner

15. jún 2021