Ahoj, po prekonaní Korony mi strašne začali padať vlasy. Nemáte nejaké skúsenosti, rady možno čo vám pomohlo?
mne sice nepadali kvoli korone, ale krasne mi zhustli a aj velmi podrastli po pravidelnom pouzivani domacich masiek s ilmi a tuhych samponoch od jednej slovenskej znacky
15. jún 2021
mamka uzivala Vlasove hnojivo, pomohlo...
15. jún 2021
Ocino šiel ku kožnej. Chodí raz do týždňa na injekcie - nejaký vitamínový koktejl.
15. jún 2021
Poprosím o. Info aj ja ak mozem dakujem
15. jún 2021
Mne tiež, aj kvalita sa mi zhoršila, kúpila som si kerastase šampón aj kondicioner
15. jún 2021
Vsetko sa mi samo vratilo do normalu asi po troch mesiacoch.